Kariéra - Podílejte se na realizaci jedinečných staveb | EXCON

Určujeme trendy
V komplexní realizaci
ocelových konstrukcí

Projektant ocelových konstrukcí/Statik, pracoviště Praha

Úvod / Kariéra

Náplň práce pozice:

Projektování ocelových konstrukcí (stavebních i technologických), zpracovávání statických výpočtů  a 3D modelů ocelových konstrukcí (SCIA Engineer, RFEM, Tekla Structures, Advancesteel).

Požadujeme:
VŠ technického zaměření, praxe v projektování ocelových konstrukcí výhodou, uvítáme zkušenost Autocad, 3D-Tekla Structures/ Advance steel. Dále požadujeme znalost angličtiny, komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, tvůrčí potenciál, schopnost nalézat vhodná řešení, samostatnost, pečlivost, loajalitu k firmě, pozitivní přístup k práci, ŘP sk.B.

Pracoviště: kancelář Praha 9

Nástup: ihned, možno dohodou

Nabízíme:

  • jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
  • profesní růst
  • zázemí prosperující, silné české společnosti
  • kolektiv zkušených zaměstnanců
  • řadu zaměstnaneckých výhod ( 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, jazykové kurzy, Multisport karta, karta Flexi.. . )

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz .